Zajęcia wyrównawcze

Program HERKULES stworzony został z myślą o uczniach, którzy mają problemy w szkole. Naszym zadaniem, jest w taki sposób pokierować edukacją Państwa dziecka, aby w jak najszybszym czasie mogło ono wykorzystać umiejętności nabyte podczas zajęć.

Program dopasowany jest do indywidualnych potrzeb ucznia. Naszą współpracę zawsze rozpoczynamy od gruntownej analizy sytuacji problemowej. Staramy się pamiętać o harmonii jaka powinna zachodzić pomiędzy rozwojem intelektualnym, a rozwojem osobowości. 


Standardy współczesnej edukacji publicznej nie pozwalają na właściwe podejście do potrzeb ucznia. Zazwyczaj nauczyciele nie starają się zrozumieć problemów uczniów. Stosują zasadę " jeśli nie umiesz, to nie zdasz". Tak radykalne podejście wyklucza możliwość sensownej nauki. Pamiętajcie Państwo, że nauczyciel, który nie potrafi przekazać swojej wiedzy i umiejętności zaprzecza samej idei edukacji. Nasze motto brzmi: "Wina prawie zawsze leży po stronie osoby nauczającej".


Nasza koncepcja nauczania zakłada, że każdy uczeń może osiągać lepsze rezultaty, o ile zostanie właściwie pokierowany jego rozwój. Proces kształcenia odgrywa niebywale istotną rolę w naszym życiu. Dlatego warto zainwestować w swoją przyszłość.


Zrozumienie potrzeb dziecka  stanowi  probierz przyszłego sukcesu! 

Ostatnie referencje

Piotrek jest bardzo sympatycznym człowiekiem z dużym poczuciem humoru oraz wymagającym nauczycielem. Zajęcia z nim są bardzo intensywne. Poprzeczka jest stale podwyższana w miarę postępów ucznia. To daje świetne efekty- w moim przypadku wielki postęp w rozumieniu filozofii i języka polskiego, więcej pewności siebie na lekcjach w szkole i wiara we własne możliwości. To zaowocowało sukcesem na Olimpiadzie Filozoficznej- zostałam laureatką II miejsca : )
Ewa Dobrowolska
Prawdziwe renesansowe nauczanie! Analiza tekstów, pisanie własnych esejów, praca nad odpowiedzią ustną. Wszystko super przygotowane. Gorąco polecam!
Marysia Kądzielska
Świetne zajęcia. Co najcenniejsze- nie miałem poczucia, że uczę się tylko dla wyniku. Często wracałem do domu po zajęciach i nadal byłem strasznie wkręcony w ich temat. Dostałem podstawy nie tylko do zdania egzaminu na wysokim poziomie (93% z rozszerzonego polskiego), ale też do dalszego samodzielnego rozwoju. Poleciłem już wszystkim znajomym zdającym w tym roku :)
Jędrzej Dudek
Zajęcia prowadzone na wysokim poziomie w miłej atmosferze. Polecam każdemu maturzyście, jak i każdemu, kto chce się skutecznie dokształcić w miłej i pozytywnej atmosferze :)
Michał
W Superiorze przygotowuję się do matury z trzech przedmiotów- filozofii, historii oraz polskiego. Systematyczna praca owocuje w postaci przyrostu wiedzy, nabytej umiejętności analizy, pisana coraz lepszych tekstów, a także nabrania wiary we własne możliwości. Wspaniała atmosfera i pełen profesjonalizm godny polecenia.
Asia